17 marca – 25 marca 2018

Sobota 17.03.2018 r. Dzień powszedni

  8.00– 1) Do Op. Bożej z prośbą o błog., opiekę MBNP i Anioła Stróża dla wnuczki  Hanny Roter w 3 ur. oraz o dary Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski dla jej rodziców
                2) Za + Witolda Koperskiego w 30 dni po śm.
18.00 – 1) Za + Gintra Kowolik oraz ++ rodziców i teściów
                2) Za ++ męża Mariana, brata Janusza oraz ++ ojców z obu stron

Niedziela 18.03.2018 r. V Niedziela Wielkiego Postu

 8.00 – Do NSPJ z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog., o opiekę MB i dary Ducha Św. dla Mileny w 10 ur.
9.30 – Za ++ Adama i Józefa Jędrzejczyk w r. śm.
11.00 – Za + Antoniego Foryś w 14 r. śm.
13.00Chrzty i roczki
16.15Gorzkie Żale
17.00 – Za + Andrzeja Mańka w I r. śm.
20.30 – Za ++ Łucję, Jerzego, Huberta Grobert , zięcia Piotra oraz rodzicówi rodzeństwo

 

Poniedziałek 19.03.2018 r. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

8.00  – Za + brata Sebastiana
18.00 – Do NSPJ z podz. za ober. łaski z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla p. katechetki Elżbiety Kranz w dn. ur.

Wtorek 20.03.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Do Op. Bożej za wstawiennictwem MBNP z podz. za odebr. łaski z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla Oliviera, dla Wiktorii oraz o błog. dla rodziny Stręk i szczęśliwą podróż
18.00 – Za + Jerzego Marek – od sąsiadów z ul. Gwareckiej 23 A

 

Środa 21.03.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Do Op. Bożej z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog. i zdrowie dla Elfrydy Słota w 89 ur. – od seniorek
18.00 – 1) Do NSPJ z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog. oraz o dary Ducha Św. dla Andrzeja, Agaty i Wiktora z ok. ur.
                 2) Za + matkę w 2 r. śm. i + teściową

Czwartek 22.03.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Do Op. Bożej za wstawiennictwem MBNP z podz. za odebr. łaski z prośbą o dalsze błog. i łaskę zdrowia dla Anny z ok. ur.
18.00 – 1) Za + Tadeusza Smażyk – od sąsiadów z ul. Sławika 1 i 1 A
                 2) Za + Marię Salamon – od sąsiadów z ul. Wilka 7 A

Piątek 23.03.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Za ++ Henryka Fryc w r. śm. i żonę Annę
18.00 – Do Op. Bożej z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog., o dary Ducha Św. i wszelkie łaski potrzebne w dorosłym życiu dla Edyty Gapińskiej w 18 ur.
                 ok. 18.45 – Droga Krzyżowa ulicami Bykowiny (z kościoła NSPJ)

Sobota 24.03.2018 r. Dzień powszedni

8.00– Za + Ewę Morcinek w 30 dni po śm.
16.00 – Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla Grzegorza Ustupskiego–Kubeczek w 60 ur. oraz o błog. dla rodziny  (T.D.)
18.00 – 1) Za + Franciszka Wojciechowskiego w I r. śm. – od żony Czesławy, synów z rodzinami i wnuków z rodzinami
                 2) Za ++ Piotra Hanysek w I r. śm. oraz szwagierkę Elżbietę Musioł

Niedziela 25.03.2018 r. Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8.00 – Za + męża Józefa Zielonkę w 16 r. śm., ++ rodziców, teściów i z rodziny z obu stron
9.30 – Za + Eugeniusza Mokry w r. śm.
11.00 – Do NSPJ z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog., o opiekę MBNP i Aniołów Stróżów dla Marcina Smyk w 9 ur. oraz dla sióstr: Laury i Ewy
13.00 – Za + Bogumiłę Honcel w 3 r. śm.
16.15Gorzkie Żale
17.00 – Za ++ Danielę Gracka w I r. śm., ojca Pawła, brata Krzysztofa i rodziców
20.30 – Za + Andrzeja Przyłębskiego w I r. śm. i ++ z rodziny z obu stron