17 lutego – 25 lutego 2018


Sobota 17.02.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Za + Alfreda Żydek
18.00 – 1) Za + ojca Wacława Janczyk oraz ++ teściów: Jadwigę i Józefa Brodeckich
                 2) Za ++ rodziców: Anielę i Stanisława Zębik w r. śm.

Niedziela 18.02.2018 r. I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 – Za + Alfreda Żydek
9.30 – Za + Józefa Potoczek w 3 r. śm.
11.00 – Do Op. Bożej z podz. za odebr. łaski z prośbą o błog., o dary Ducha Św. oraz wszelkie łaski potrzebne w dorosłym życiu dla Michała Stępniaka w 18 ur., a także o błog. dla całej rodziny
13.00Chrzty i roczki
16.15Gorzkie Żale
17.00 – Za + Jana Latko – od sąsiadów z ul. Bocianów 1 A
20.30 – Za + Łucję Gajda – od sąsiadów z ul. Gwareckiej 27 A

Poniedziałek 19.02.2018 r. Dzień powszedni

8.00  – Za + Alfreda Żydek
18.00 – Za ++ rodziców: Karola i Marię Bogdoł

Wtorek 20.02.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – Za + Alfreda Żydek
18.00 – Za + Bogdana Idzikowskiego – od Krzysztofa Dołgan z rodziną z Kozy Wielkiej

Środa 21.02.2018 r. Dzień powszedni

8.00 – 1) Za + Alfreda Żydek
               2) Za + Kazimierza w r. śm., jego ++ rodziców, rodzeństwo i teściów
18.00 – Do Op. Bożej z podz. za odebr. łaski z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla Janiny i Michała Sitarek w 70 ur. oraz w 43 r. ślubu   (T.D.)

Czwartek 22.02.2018 r. Święto Katedry św. Piotra Apostoła

  8.00 – 1) Za + Alfreda Żydek
                2) Za ++ ojca Herberta w 10 r. śm. oraz matkę Małgorzatę
18.00 – Za + ojca Józefa w 32 r. śm.

Piątek 23.02.2018 r. Dzień powszedni

  8.00 – Za ++ Henryka Nosek, Marię i Józefa Nosek, Annę Skupińską, Krystynę i Ryszarda Gruca oraz Romana Szajer
17.15Droga Krzyżowa
18.00 – 1) Za + Alfreda Żydek
                2) Za + Bogdana


Sobota 24.02.2018 r. Dzień powszedni

   8.00 – Za + Alfreda Żydek
  16.00 – Do Op. Bożej za wstawiennictwem św. Krzysztofa i św. Barbary z podz. za odebr. łaski z prośbą o dalsze błog. i łaskę zdrowia dla małżonków Ireny i Eugeniusza Różańskich w 50 r. ślubu oraz o błog. dla dzieci z rodzinami  (T.D.)
 18.00 – 1) Za ++ rodziców: Tatianę i Jana Oleksiuk, Emę Galeja, siostry z obu stron i brata
2) Za + Lidię Lewandowską w r. śm.

Niedziela 25.02.2018 r. II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 – Za + Romana Sosna w r. ur.
9.30 – Za + Alfreda Żydek
11.00 – Za + Henryka Foryś w 3 r. śm.
13.00 – Za + Małgorzatę Moraczewską w I r. śm.
16.15Gorzkie Żale
17.00 – Za ++ ojca Wilhelma Oślizło w r. śm. i ur. oraz matkę Małgorzatę
20.30 – Za ++ rodziców: Kazimierę i Andrzeja Graczyk, teściów: Fukas i Wilkoszyńskich oraz Krystynę, Andrzeja, Ireneusza i Lucynę