28 lutego 2021 – 7 marca 2021

Opublikowane

  • Dziś II Niedziela Wielkiego Postu; kolekta specjalna przeznaczona jest na zapłacenie rachunków za energię elektryczną (za dwa miesiące) na kwotę 23.700 zł. Natomiast przed kościołem członkowie Grupy Misyjnej przeprowadzają zbiórkę na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Fundusz ten pomaga polskim misjonarzom w realizacji projektów misyjnych. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o g. 8.00 Msza Św. w int. kapłanów, a o g.17.00 modlitwa różańcowa o nowe powołania kapłańskie. W piątek o g. 8.00 Msza Św. w int. seniorów, o g. 18.00 Msza Św. do NSPJ w int. czcicieli oraz w int. dzieci wczesno komunijnych, a o g.17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W Kancelarii oraz zakrystii przyjmowane są zalecki za zmarłych, w intencji których będziemy modlić się w czasie Drogi Krzyżowej. Przypominamy, że spowiedź odbywa się pół godziny przed mszami i nabożeństwami. W czasie celebracji nie spowiadamy. W piątek po Mszy Św. wieczornej zachęcamy do uczestnictwa w adoracji Najświętszego Sakramentu. Zakończenie o g. 21.00. W sobotę o g. 7.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, a o g. 8.00 Msza Św. w int. rodziców i dzieci z Róż Różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi ks. proboszcz Grzegorz Węglorz, który zbierze także kolektę na budowę kościoła MB Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach. W tym dniu przed kościołem członkowie parafialnego CARITAS zbierać będą ofiary na pomoc świąteczną najuboższym parafianom.
  • Również w niedzielę – 7 marca – w kościele Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach odbędzie się Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Rozpoczęcie o g. 14.00.
  • Od 1 marca w Kancelarii przyjmowane będą intencje mszalne na rok 2022.

Kategorie: Ogłoszenia